Accommodation Adrspach, Teplice, Broumov

Adrszpaskie Skały

Rezerwat przyrody Adrspach jest najpopularniejszą częścią regionu Broumovsko. Główną atrakcją jest tak zwane "Skalne Miasto" do którego zjeżdżają turyści i wspinacze z całego świata. Z pomocą przewodnika, lub bez niej, mogą Państwo odkryć sekrety tych niecodziennych naturalnych tworów, odbyć przejażdżkę łódką lub wspiąć się na szczyt skalnych wież (istnieje możliwość wynajęcia przewodnika lub zrobienia kursu). Po dniu pełnym wrażeń mogą Państwo odpocząć przy kominku, zrobić grilla przy górskim strumieniu lub spotkać się przy piwie z innymi wspinaczami i alpinistami w jednym z miejscowych pubów.

 

W Adrspach znajdą Państwo kilometry oznaczonych ścieżek spacerowych oraz rowerowych, ale króluje tam przede wszystkim dzika natura. Przez Wilczy Wąwóz mogą się Państwo dostać do Teplickich skał , lub przekroczyć granicę z Polską przez mało znane przejście graniczne Libna.

Latem

Jazda konna, zbieranie owoców runa leśnego (grzyby, borówki, żurawina), pływanie, wędkarstwo, spacery po lesie, tenis, przechadzki po ruinach zamku Adrszpach, bezcenne wspinaczki na pobliskich skałach, za wszystko inne zapłacą Państwo kartą Mastercard.

W ostatni tydzień sierpnia w Teplicach nad Metuji odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmów o Wspinaczkach Górskich, podczas którego ma miejsce wiele dodatkowych atrakcji.

Doświadczeni amatorzy wspinaczek docenią duża ilość miejsc wspinaczkowych na Krizovy'm Vyrch'u (Krzyżowe Wzgórze), zwanym także Krizak'iem.

Zimą

Narciarze biegowi mogą tu wybrać z pośród 52km dobrze utrzymanych tras narciarskich poprzez skalne wąwozy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Karkonosze. Stoki narciarskie ze sztucznym śniegiem dostępne także nocą znajdą Państwo w: Teplice nad Metují (6km), Petříkovice (9km), Radvanice (9km), Mlade Buky (27 km), Janske Lázne - Černá hora (34km) i oczywiście w Karkonoszach (Pec pod Sněžkou 41 km). Można też jeździć na łyżwach i ślizgać się pośród dzikiej natury.

Kochankowie Wieża Elżbiety Ząb Karkonosza
Nasza oferta:
Noclegi
Adrszpaskie Skały
Inne Atrakcje
Księga Gości
Cennik i Kontakt

Inne języki:
Ubytování
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Accommodation

Pokoje do wynajęcia w Adrszpach - Adrspach - Adrsbach - Adersbach.
Zakwaterowanie Adrszpach - Adrszpaskie Skały - Inne Atrakcje - Ksiega Gości - Cennik i Kontakt - Czech - Deutsch - Français - Nederlands - English
© 2012 Wynajmij domek w Adrszpach