Accommodation Adrspach, Teplice, Broumov

Noclegi - pokoje do wynajęcia w Adrszpach

Jadąc od strony Teplic nad Metuji i mijając zamek Adrspach z lewej, zaraz za nim, po prawej stronie drogi znajdą Państwo dom z muru pruskiego (numer 74).W tym jednopiętrowym domu na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje z widokiem na "Skalne Miasto" (dwa pokoje z czterema łóżkami i jeden z dwoma), jeden pokój z widokiem na ruiny zamku Adrspach (z dwoma łóżkami) i jeden pokój z widokiem na zamek Adrspach ( z trzema łóżkami).

Do wynajęcia jest cały dom. Posiada on duży pokój dzienny z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka), taras, duży ogród, gdzie dzieci mogą się bezpiecznie bawić, grill, stół do tenisa, miejsce na przechowywanie nart i rowerów.

Miejsce parkingowe (bez dodatkowych opłat) na jeden samochód w garażu i 3 dodatkowe na terenie posesji. Na pierwszym piętrze znajduje się toaleta, na parterze druga toaleta oraz łazienka z wanną, prysznicem i pralką. Dom posiada dostęp do telewizji satelitarnej i internetu.

We wsi znajduje się jeden sklep, większy sklep z bankomatem i kantorem znajdą Państwo w Teplicach nad Metuji (6 km).

Mogą Państwo przyjechać do nas wraz ze swoim psem pod warunkiem, że zostanie on na parterze. Na pierwszym piętrze nie wolno palić ponieważ wszystkie ściany są wykonane z drewna modrzewiowego.

Dom jest do wynajęcia przez cały rok, jednak w lipcu, sierpniu i w czasie sylwestra tylko w okresach jednotygodniowych - od soboty do soboty. Woda w domu jest wyjątkowo czysta (pochodzi z pokładów piaskowca), a przez posesję przepływa górski strumień.

Pokój dzienny na pierwszym piętrze
Ściany wykonane w drewna modrzewiowego Widok z okna na skały
Pokój dzienny z kominkiem na parterze W pełni wyposażona kuchnia Łazienka z wanną
Nasza oferta:
Noclegi
Adrszpaskie Skały
Inne Atrakcje
Księga Gości
Cennik i Kontakt

Inne języki:
Ubytování
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Accommodation

Pokoje do wynajęcia w Adrszpach - Adrspach - Adrsbach - Adersbach.
Noclegi Adrszpach - Adrszpaskie Skały - Inne Atrakcje - Ksiega Gości - Cennik i Kontakt - Czech - Deutsch - Français - Nederlands - English
© 2014 Wynajmij domek w Adrszpach