Accommodation Adrspach, Teplice, Broumov

Cennik i Kontakt

By sprawdzić czy są wolne miejsca w terminie, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mogą Państwo zrobić wstępną rezerwację na osiem dni, która może być odwołana w każdej chwili. Prześlemy Państwu pocztą więcej informacji i jeśli zdecydują się Państwo wpłacić depozyt rezerwacja wstępna zostanie przekształcona na stałą.

Dom może pomieścić maksymalnie 15 osób.

2 pokoje z 2 łóżkami
1 pokój z 3 łóżkami
2 pokoje z 4 łóżkami (1 łóżko piętrowe)

Parkowanie na teremie posesji i w garażu bez dodatkowych opłat. Ceny podane w EUR są tylko cenami orientacyjnymi, rachunek zostanie wystawiony w CZK.

CZK Orientacyjna wartość w EUR
1 osoba/noc 290,-  10,4-
Cały dom/ tydzień/maksymalnie 15 osób 14990,-
jeśli 15 - 999,-
za osobę
535,-
jeśli 15 - 36,-
za osobę
Dzieci od 3 do 10 lat 190,- 6,8-
Dzieci do 3 lat Free 0,-

Zakwaterowanie na jedną noc - dodatkowo 50 CZK (około 1,8 EUR). Opłata za psa - 60 CZK/noc (około 2,1 EUR) Utrata kluczy: 500 CZK (około 17,9).

Szczyt sezonu od 30.6. do 31.8. oraz tydzień w okresie noworocznym.  Okres poza sezonem od 2.1. do 30.6, z wyłączeniem tygodnia w okresie noworocznym. W szczycie sezonu minimalny okres wynajmu to jeden tydzień, od soboty do soboty, zakwaterowanie między godziną 15.00, a 17.00 , wykwaterowanie do godziny 10.00. Jeśli nie uda się Państwu dotrzeć na czas, prosimy o kontakt przed godziną 16.00 pod numer +420 605 555 638, w przeciwnym razie stracą Państwo prawo do pobytu. W okresie poza sezonem istnieje możliwości ustalenia, podczas procesu rezerwacji, innego czasu przyjazdu. 

Kwota depozytu to 50% ceny pobytu. Istnieje możliwość zapłaty kartą kredytową lub przelewem, więcej informacji wyślemy wraz dokumentami potrzebnymi do rezerwacji. Pozostałe 50% opłaty za pobyt zostanie pobrane po Państwa przyjeździe przy wręczeniu kluczy do domu. Zwrotny depozyt na poczet ewentualnych zniszczeń wynosi 3000 CZK (około 107 EUR).

Jak nas znaleźć

- Jadąc od strony Nachodu: Jedź drogą na Teplice nad Metuji - Dolni Adrspach. Gdy znajdziesz się w Adrszpach, po prawej stronie zobaczysz duży parking, jedź dalej w tym samym kierunku (kierunek na Trutnov) około 1 km. Po prawej stronie zobaczysz zamek w Adrszpach, a po lewej staw (czasami bez wody). Nasz dom to pierwszy za stawem budynek (biało-czarny z muru pruskiego) po lewej stronie - numer 74.

- Jadąc od strony Trutnova: Jedź droga na Nachod i w Trutnov - Poric skręć w prawo na Chvalec + Adrspach
w lecie: z Chvalec bezpośrednio doAdrszpach (na skrzyżowaniu przy kościele w lewo pod górę)
w zimie: z Chvalec w kierunku na Radvanice, Jivka, Janovice - Adrspach 
Wjeżdżając do Horni Adrspach (Górny Adrszpach)zobaczysz VDO - biura Siemens - jedź przez kolejne 3 km w kierunku na Adrspach (Skaly). Tuż przed zamkiem w Adrszpach po prawej stronie (po tej stronie, po której znajdują się skały) zobaczysz duży biało-czarny dom z muru pruskiego numer 74.

- Jadąc od strony Mezimesti: Jedź drogą na Teplice nad Metuji, Adrspach dajsze instrukcje znajdziesz w sekcji "Jadąc od strony Nachodu".

Anulowanie rezerwacji:
Wstępna rezerwacja – może być anulowana kiedykolwiek, trzymamy ja tylko przez 8 dni. Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji na stałe, będą Państwo musieli w czasie tych 8 dni dokonać wpłaty depozytu.
Stała rezerwacja – po wpłacie depozytu, nie może zostać anulowana bez dodatkowych opłat.

Opłaty za anulowanie obliczane są od całkowitej opłaty za pobyt.
Do 21 dni przed planowanym pobytem - 200,- CZK (około 7,2 EUR - opłata administracyjna)
od 20 do 10 dni przed planowanym pobytem - 10 % od całkowitej opłaty za pobyt
od 9 do 1 dnia przed planowanym pobytem - 20 % od całkowitej opłaty za pobyt
W dniu planowanego pobytu - 30 % od całkowitej opłaty za pobyt

Jeśli nie będą Państwo mogli przyjechać sami, po wcześniejszym uzgodnieniu z nami, mogą Państwo znaleźć kogoś w zastępstwie na swoje miejsce. W takim wypadku opłaty za anulowanie rezerwacji nie będą pobierane.

Nasza oferta:
Noclegi
Adrszpaskie Skały
Inne Atrakcje
Księga Gości
Cennik i Kontakt

Inne języki:
Ubytování
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Accommodation

Pokoje do wynajęcia w Adrszpach - Adrspach - Adrsbach - Adersbach.
Noclegi Adrszpach - Adrszpaskie Skały - Inne Atrakcje - Ksiega Gości - Cennik i Kontakt - Czech - Deutsch - Français - Nederlands - English
© 2012 Wynajmij domek w Adrszpach